درباره ما

درباره شرکت فرش کرامتیان

شما اینجا هستید:

فرش کرامتیان با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت نساجی ، نو آوری و ابتکار های متعددی همچون ساخت اولین دستگاه فرش ماشینی در ایران را به ثبت رسانیده است. این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و مرغوب ترین مواد اولیه ایرانی تحولی نوین در صنعت فرش ماشینی بوجود آورده است. زیبایی ، درخشندگی و لطافت بی نظیر محصولات فرش کرامتیان حاصل تلفیق تجربه ، کیفیت خاص مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا است؛ که آن ها را بسیار چشم نواز ، با دوام و نزدیک به فرش دست بافت نموده است. فرش های ابریشمی کرامتیان با توجه به تنوع زیاد در طرح و نقش و زیبایی، قسمتی از چیدمان اصلی منزل و یا محل کار بشمار می آید. عدم ایجاد حساسیت و پرز دهی ، انعطاف پذیری بسیار بالا ، شستشوی راحت و حمل آسان از مزایای خاص این محصولات می باشد.

  • واحد crm

در راستای خدمات هرچه بهتر به مشتریان و امکان پی گیری و دنبال کردن علایق ، نیاز ها وعادات خرید مشتریان و تنظیم استراتژی فروش فرش ابریشمی کرامتیان راه اندازی گردید. سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در جهت افزایش رضایت مصرف کنندگان crm واحد و پاسخگویی سریع تر به درخواست های آنها ، با به اشتراک گذاشتن اطلاعات مختلف وافزایش بهره وری بیشتر در سازمان پایه ریزی شده که به تصمیم گیری های کلان مدیران ارشد نیز کمک خواهد نمود.

  • واحد صادرات

شرکت فرش کرامتیان به عنوان یک برند جهانی و با شرکت در چندین دوره نمایشگاه های بین المللی از جمله دموتکس آلمان، روسیه و گرجستان امروز به عنوان یک تولیدکننده موفق ، در دنیا حائز رتبه و جایگاه ویژه ای می باشد.با توجه به حمل آسان به دلیل وزن کم فرش ها و ارائه مشاوره حمل و نقل به کلیه مصرف کنندگان محترم، مفتخر به اعلام صادرات فرش به اقصی نقاط جهان از جمله حاشبه خلیج فارس، استرالیا، اروپا ، آفریقا و امریکا هستیم.

  • واحد بازاریابی

واحد بازاریابی فرش ابریشمی کرامتیان با هدف جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی شرکت و افزایش و فعال کردن هر چه بیشتر مشتریان اقدام به فعالیت نموده است.از جمله وظایف این واحد تعیین مشتریان بالقوه و شناسائی نیازها وخواسته های آنها ، تعیین بازارهای هدف ، ایجاد ارتباط مستمر با مشتریان و ارائه اطلاعات لازم و همچنین بازخورد از مشتریان درجهت ارائه خدمات پس از فروش میباشد.

  • واحد R&D 

واحدهای تحقیق و توسعه در کارخانجات هسته اولیه فعالیتهای تحقیقاتی در بخش صنعت هستند. این واحددر شرکت فرش ابریشمی کرامتیان با هدف ارتقاء کیفیت محصولات، طراحی محصول جدید، بهینه سازی فرایندهای تولید، و تولید محصولات جدید بوجود آورده است.

  • واحد فروش

فرش ابریشمی کرامتیان توانسته با استفاده ازتکنولوژی روز دنیا، مواد اولیه مناسب و نیروی انسانی توانمند که سه رکن اصلی و پیشرفت هر برندی است محصولی با کیفیت وجایگاهی شاخص در بازار داخلی تثبیت نماید . فرش ابریشمی کرامتیان با داشتن شبکه قوی توزیع بیش از 24 عدد فروشگاه و 100 ها نماینده و عامل را در سراسر ایران بوجود آورده است. بررسی همیشگی نیازهای مشتریان ضامن موفقیت ما در تامین نیاز روز بازار فرش و رمز ماندگاری نام فرش ابریشمی کرامتیان در چند دهه است

  • واحد طراحی

فرش ابریشمی کرامتیان با استقرار واحد طراحی متمرکز در کنار پروسه تولید و با بهره مندی از خلاقیت و ابتکار اساتید بنام طراحی ضمن ارتقاء سطح دقت و ظرافت در تلفیق رنگ و طرح ،با الهام گرفتن از طرحهای کهن و مدرن سبب ایجاد نقشهایی اصیل و ماندگار در این عرصه شده و روز به روز به دیدگاه و سلایق مشتریان گرامی نزدیک تر می شود. . این تیم بابهره گیری ازتکنولوژی روز دنیا و آخرین تکنیکها و آموزشها در رابطه با روش های طراحی و سلیقه روز دنیا بهره مند می باشد.

  • واحد بافت و تکمیل

واحد بافت و تکمیل به عنوان قلب تپنده شرکت فرش کرامتیان و با بهره مندی از مدرن ترین ماشین آلات پیشرفته و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه مرغوب در رفع عیوب و نواقص و ارتقاء ظرافت و کیفیت فرش همگام با استانداردهای بین المللی گام بر می دارد. این شرکت مفتخر است با درک ذوق و سلیقه و استقبال مصرف کنندگان عزیز از محصولات تولید شده ،توانسته گامی نو در جهت اعتلای صنعت فرش ماشینی کشور بر دارد.